•  

  Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych informuje, że w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych klientów sklepów internetowych należących do Morele.net Spółka z o.o., prowadzone są czynności zmierzające do oceny, czy działalność podmiotu odbywa się zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

  Każde naruszenie ochrony danych osobowych m.in. kradzież danych, wymaga zadbania o interesy osób, których dane dotyczą oraz dokładnego zbadania przyczyn tego naruszenia.

  W ocenie Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w związku z naruszeniem zgłoszonym przez Morele.net Spółka z o.o., konieczne będą dalsze działania przewidziane przepisami o ochronie danych osobowych . W ramach oceny działalności Morele.net Prezes UODO będzie korzystała z uprawnień przewidzianych w RODO oraz ustawie o ochronie danych osobowych.

  Ciekawe co z tego wyniknie :)

  #rodo #morele #zaufanatrzeciastrona #niebezpiecznik #sekurak

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jak się robi chochoła i propagandę partyjną? Wrzuca się ten obrazek. Był on dziesiątki razy na mikroblogu mając tysiące plusów. Ciekawe czy ktokolwiek sprawdził czy to prawda?

  Otóż przy pomocy wyszukiwarki Google, sprawdziłem czy rzeczywiście w pierwsze dni po katastrofie smoleńskiej była mniej lub bardziej powszechna beka z tego wydarzenia jak sugerują trole PiSu. Straciłem około 30 minut by przejrzeć setki wpisów pod tagami #smolensk #heheszki #humorobrazkowy i inne, które mogłyby posiadać niby te materiały. I wiecie co? Nie znalazłem nic co by było mocno wyplusowane i wyśmiewało tę tragedie w tym czasie. Sprawdzałem dni od 10 do 15 kwietnia 2010 roku. Może jakiś sympatyk PiSu mi pomoże bo ja ślepy jestem. Owszem, obrazki pojawiały się później gdy PiS zaczął sam robić z tego bekę mówiąc o poległym w zamachu Lechu Kaczyńskim, ale w pierwszych dniach, tak jak ma to miejsce w przypadku tego zamachu, nie była robiona beka.
  Jednocześnie obrazki wyśmiewające obecną tragedię były już od pierwszego dnia, niektóre z pareset plusami i nikt nie robił z tego powodu afery.

  Tak się robi dzisiaj propagandę.

  #takaprawda #bekazpisu #bekazprawakow #adamowicz #zamach
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (86)

 • avatar

  Popełniłem mema
  Tag #stopnienawisci ma potencjał memogenny
  #heheszki

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Taki tunel obecnie przy wejściu do schroniska nad Morskim Okiem.

  #gory #tatry #snieg #zimonapierdalaj

  odpowiedzi (28)