Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Prawica zaczyna już narzekać, że media od 4 dni non stop o Adamowiczu, że to już niesmaczne, że ile można, kim on był.

  Drodzy prawicowcy i wyborcy PiSu. Od prawie 9 lat codziennie słyszę o Smoleńsku, mimo woli, jako podatnik składałem się na zabezpieczanie miesięcznic, na pomniki Lecha, na bezcelowe ekshumacje, komisje i eksperymenty Macierewicza, mimo woli patrzę na ulicę imienia Lecha Kaczyńskiego, a nawet jego matki. Więc proszę was kurwa zamknijcie się bo wstydu nie macie hipokryci.

  To był oczywiści język miłości, gdyby ktoś miał wątpliwości.
  #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #adamowicz #wosp2019 #gdansk #polityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (78)

 • avatar

  Ogladam #sexeducation na #netflix i jestem aż w szoku. W 3 odcinku 17 letnia dziewczyna idzie dokonać aborcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zakłamane pokazanie rzeczywistości - po prostu poszła o 17 do fajnej kliniki, wypisała papiery i o 18:30 z niej wyszła jak gdyby nigdy nic, a po zabiegu dostała pudding czekoladowy. Bez kwoty do zapłaty, bez powikłań, bez jakiś przemyśleń. Tak po prostu zrobiła aborcję, a wieczorem uczyła się na następny dzień do szkoły. Była też tam kobieta, która mówi, że jest tak już któryś raz z kolei i nikt nie widzi w tym problemu.
  Mam nadzieję, że jakoś pociągną ten wątek, bo ten odcinek pokazał tysiącom nastolatek, że nie trzeba się zabezpieczać, skoro można od tak za darmo i w ciągu godziny mieć aborcję bez żadnych problemów. Nawet bez jakiejkolwiek obecności rodziców.
  #seks
  pokaż całość

  odpowiedzi (148)

 • odpowiedzi (102)