Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wieczna beka z ludzi, którzy mimo trzydziestki na karku, wciąż przynoszą na lunch z domu do pracy kanapki w papierku jak uczniak, zamiast kupić albo zrobić coś na ciepło w mikrofali 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ
  #pracbaza #bekazpodludzi #oswiadczenie #gownowpis #korposwiat

  odpowiedzi (108)

 • avatar

  SMSy na Wykopie

  Wspominałem Wam wcześniej, że aktualnym priorytetem dla nas jest zwiększenie bezpieczeństwa Użytkowników, a także serwisu. Jedną z obietnic było wprowadzenie SMSów w procesie rejestracji.

  Obietnica została dotrzymana i każdy nowy użytkownik rejestrując się teraz w serwisie musi dodatkowo zautoryzować się numerem telefonu.

  Zmiana ta wymagała od nas zmian w regulaminie, dlatego każdy z Was otrzymał nowe jego brzmienie na swoją skrzynkę mailową.

  W przyszłości rozważamy wprowadzenie możliwości podania numeru telefonu dla obecnych użytkowników jako opcji na dodatkowe zabezpieczenie swojego konta.

  Przy okazji zachęcam Was do sprawdzenia i zaktualizowania Waszego adresu mailowego w profilu. Często zdarza się tak, że osoby wpisujące tam tymczasowe maile, w przypadku zapomnienia hasła nie będą mogły odzyskać dostępu do konta.

  Pozdrowienia!

  #wykopchangelog #wykop #wykopblog
  pokaż całość

  odpowiedzi (200)

 • avatar

  Jak nie to zawsze już będziesz nędznym biedakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #heheszki #humorobrazkowy #humor #gownowpis #dziendobry #glupiewykopowezabawy

  odpowiedzi (18)