•  

  Zauważyłem, ze czym więcej my Polacy się oburzamy i próbujemy prostować błędne stwierdzenie "Polskie obozy zagłady"
  Tym częściej oni w rożnych publikacjach, dokumentach przywołują to określenie
  Jakby nas trolowali, jednocześnie fałszując historię, bo kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą
  Druga sprawa, przyjeżdżają tu hordy turystów z Izraela, dużo młodzieży szkolnej
  Oni gardzą Polakami, obwiniają nas, każda ich wizyta, to zniszczone sprzęty, fekalia na pokojach hotelowych
  Domagają się cmentarzy, my za to płacimy, utrzymujemy a oni na arenie międzynarodowej robią z nas morderców
  Najchętniej, zaorałbym to miejsce i zrobił park z drzewami, ławkami, sztucznym stawem pośrodku i nazwał go "park pamięci"
  Oczywiście obóz jest wpisany na listy światowego dziedzictwa i nikt na to nie pozwoli, chociaż te Niemieckie obozy są na naszym terenie, ale mam dosyć tego plucia w twarz
  Myślę, ze by jasno dać globalny przekaz, wysoko postawieni politycy na różnych spotkaniach, wystąpieniach publicznych w obecności kamer telewizyjnych rożnych krajów, powinni mówić:
  Że będą się domagać, by Niemcy ze swoich pieniędzy utrzymywały tego typu miejsca na terenie Polski, ze pomordowanym to życia nie wróci, cierpienia nie złagodzi, ale to ich moralny obowiązek
  Tak by było w porządku i z jasnym przekazem, to Niemcy, to ich twór, ich morderstwa i ich obowiązek płacenia za utrzymanie tych miejsc
  ------------
  #oswiecim #zydzi #antysemityzm #polska #takaprawda #historia

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Taki zabawny komentarz pod filmikiem w którym Popek mówi, że 10 tysięcy zł to marne grosze i krytykuje podatki. #heheszki #mistrzcietejriposty

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Nareszcie mamy nasz serial, który sukcesywnie na całym świecie zbiera pozytywne opinie.

  A u nas wielka krytyka, bo za dużo przekleństw xD

  #slepnacodswiatel #seriale

  odpowiedzi (98)

 • avatar

  Cześć, trochę czasu minęło od tamtego postu. Jak to było "op will surely deliver"? No więc dowożę.

  Przez te kilka miesięcy trochę się zmieniło(przede wszystkim firma cateringowa ( ͡° ͜ʖ ͡°), oprócz tego była kilkumiesięczna przerwa w zamawianiu pudełek), ale nie zmieniło się jedno. Mianowicie, złodziej zawsze pozostanie złodziejem.

  Po lekkiej przerwie w zamówieniach, dosłownie ~tydzień/dwa temu zrobiłem powrót do zdrowszego jedzenia i zamówiłem dostawy. Wszystko spoko przez pierwsze kilka dni. Niestety gdy tylko nadarzyła się potencjalna okazja, to wstałem rano z wielkim w ustach ch.. niesmakiem, który utrzymał się przez cały dzień. Dzień w którym byłem głodny, bo pudełek na wycieraczce nie odnotowałem xD Razem ze mną pustkę odczuł współlokator, którego pudełka również zostały prostacko mówiąc zajebane.
  Cóż, zagotowałem się niemożebnie, już miałem iść lekko mówiąc posunąć się do rękoczynów w kierunku mojego potencjalnego prześladowcy, ale tak w sumie nie miałem nadal żadnego dowodu. (ah, próbowałem po tamtym wpisie patentu z nitką i puszkami za drzwiami - taka typowa hehe zarzutka XD - ale niestety bait nie został połknięty, zdjęcia wrzucę w komentarzu jak je jeszcze znajdę)
  Więc stanęło na tym że najlepiej będzie to jakoś zarejestrować - jak pomyślałem, tak zrobiłem. Pożyczyłem kamerkę samochodową, podkleiliśmy do wizjera i czekaliśmy. Po pierwszej próbie - rozczarowanie jak przy wynikach totolotka - zarzutka w pudełkach ponownie nie połknięta.
  Natomiast dnia kolejnego (dzisiaj) nastąpił przełom - rano wstałem, ponownie podmieniłem pudełka z wycieraczki na puste z jakimś obciążeniem w postaci śmieci - i CYK. Poranne łowy zakończone sukcesem. Efekty w linku niżej.

  Powiedzcie mi lepiej czy warto bawić się w zgłaszanie tego na policję, czy lepiej od razu przejść się i wyperswadować mu, że najmniejszym jego problemem będą wieczorne wizyty policji gdy tylko puści głośniej muzykę (a zdarza się to często do późnych godzin)?

  Tutaj link do nagrania - mordy jako takiej nie widać więc mam nadzieję, że nie będę niedługo gnił w Sztumie.

  Wołam jeszcze ludzi plusujących i komentujących tamten wpis - wybaczcie jeśli zawołam za dużo, niestety ciężko wyodrębnić osoby, które chciały być wołane.

  I tagi takie same jak wtedy: #catering #dietapudelkowa #mirkokoksy
  pokaż całość

  odpowiedzi (101)