•  

  Obejrzałem najlepsze fragmenty Stanu Futbolu z kiedyś i dotarło do mnie jak bardzo mi brakuje ironicznych i prześmiewczych komentarzy ŚP. Pawełka Zarzecznego nawiązujących do tego co się dzieje w Wiśle Kraków i ogólnie w piłce nożnej. Nie będzie już takiego drugiego eksperta..( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #mecz #wislakrakow #ekstraklasa #pilkanozna

 •  

  Potrzebuje pomocy! Poleci ktoś jakiś rower górski do 1000zł? Zastanawiałem się nad decathlonowymi rockriderami, lub kross hexagon x1,x2 lub x3. Raczej amator ze mnie w tym temacie, a w tamtym roku zrobiłem ponad 1000km i w tym roku zamierzam kontynuować. Raczej do jazdy po okolicznych wioskach, a nie po górach. Może być coś lekko powyżej tej kwoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #rower #rowery #pytanie pokaż całość

 •  

  Mam problem, nadałem wczoraj trzy paczki przez Envelo i zaniosłem na pocztę, wszystko ok. Zostawiłem bez kolejki, bo Panie mnie znają i wiedzą, że zawsze wszystko okej. Dzisiaj dostarczając kolejne Pani zwróciła mi uwagę, że te paczki nie przeszły i nie może ich wysłać dalej przez "Błędny kod kreskowy" po sczytaniu którejkolwiek z niej. Na przykład dzisiejsze paczki przeszły bez problemu. Nigdzie nie ma info co robić w takim wypadku, wszędzie tylko, żeby przez 7 dni dostarczyć do placówki. Ludzie czekają na paczki, więc nie mogę czekać w nieskończoność. Dodzwonić do Envelo się nie idzie, dzisiaj blisko godzina czekania na połączenie i zero. Ktoś ma jakiś pomysł co w takim wypadku, lub podrzuci info jak anulować zamówienie? Za trzy paczki to prawie 39zł więc trochę dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Aha, na innej poczcie tak samo nie przeszło.

  #pocztapolska #kurierzy #envelo @Envelo @PocztaPolskaSA
  pokaż całość

  •  

   @Andczej: to bardzo słabo, ja spróbuje rano się do nich dodzwonić jeszcze raz. Automat odpisał, że w max 24h odpowiedzą, zobaczymy xD Ewentualnie zrobię tak jak Ty. Odpisali po 2 tygodniach a kasę zwrócili bez problemu?

  •  

   @majk3l: u mnie spoko zachowanie, rano sie dodzwoniłem, Pani stwierdziła, że rzeczywiście była awaria i czy chce rabaty czy zwrot kasy. Przez to, że płaciłem blikiem poprosiła, aby podesłać jej numer konta bankowego i pójdzie zwrot za zamówienie, a paczki nadać od nowa. Teraz dodatkowo przesłali -20% rabatu na następne paczki. Co prawda kasy jeszcze nie mam i ciekawe ile będę na nią czekał, ale całkiem dobrze się zachowali.

  • więcej komentarzy (6)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ablok

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)